KomíňákMě to přijde dost utažený na bejdo. Klidně cejdo. Celkem jsem to dobu ladil. Žabák na hraně s třením stehna, abych tam dostal pravěk faker. No nevím. Možná už jsem byl jetej
IXb
PP
02.05.2026
Mě to přijde dost utažený na bejdo. Klidně cejdo. Celkem jsem to dobu ladil. Žabák na hraně s třením stehna, abych tam dostal pravěk faker. No nevím. Možná už jsem byl jetej