Komíňákjistil Tatuš. Lezl jsem to přes navalení na levou nohu a přes rajbas. Prý originál 0,5m vpravo vhloubením, ale to mi příjde vynucené. Super lezení. Nádherná cesta na zpravení chuti po tom, co jsem rozpytlil půl sektoru. Důvod se vrátit. Kůže už měla taky dost.
8+
PP
21.04.2013
jistil Tatuš. Lezl jsem to přes navalení na levou nohu a přes rajbas. Prý originál 0,5m vpravo vhloubením, ale to mi příjde vynucené. Super lezení. Nádherná cesta na zpravení chuti po tom, co jsem rozpytlil půl sektoru. Důvod se vrátit. Kůže už měla taky dost.