EržikDocela hezká i když k prvnímu mě ty obliny docela potrápily (navíc jsem se nepodíval do průvodce a nevěděl kudyma tam nalézt - zprava mi to nešlo, ale správně zleva napodruhé ok). Pobíhal jsem tam zleva doprava jak děcka na přechodu ☺
3
OS
12.09.2015
Docela hezká i když k prvnímu mě ty obliny docela potrápily (navíc jsem se nepodíval do průvodce a nevěděl kudyma tam nalézt - zprava mi to nešlo, ale správně zleva napodruhé ok). Pobíhal jsem tam zleva doprava jak děcka na přechodu ☺