Asi to není tak úplně důležitý, na celý Drabsky Masiv je zákaz lezení. Viz skalni oblasti podívej se tam, vztahuje se to ještě na pár objektů v okolí
Zapsal: Správce , 11.10.2025 22:38:13
AF Xb, RP Xa? Zvláštní...
Zapsal: Pavel, 12.10.2025 10:57:38
To víš, těch Xb AF bylo v době, kdy IXc nebyli za 7c :) a prostě to maličko nadhodnotili, to se občas stane...o kouskem dál se zase sekli v cestě, Hrana Generála Čepičky, to se tak někdy stane ale než tam CHKO zakázalo lezení, tak to bylo normální RP Xa