stepanvolf1dlouho mi trvalo udělat první krok, nic tak zvláštního jsem na skále ještě fakt nedělal. Ve výsledku je jen o malinko těžší než Dagger a určitě lehčí než Story of 2.
8B+
solo
01.02.2025
dlouho mi trvalo udělat první krok, nic tak zvláštního jsem na skále ještě fakt nedělal. Ve výsledku je jen o malinko těžší než Dagger a určitě lehčí než Story of 2.
novakjaPrvní dopolko málem vylezeno, ale musel jsem zas najít betu, druhý den z první boom, špičky napřed jsem nedělal, určitě spodní hranice B+, ale potěší
8B+
solo
03.03.2025
První dopolko málem vylezeno, ale musel jsem zas najít betu, druhý den z první boom, špičky napřed jsem nedělal, určitě spodní hranice B+, ale potěší