B u b á kTeam OS. Celkem by mě zajímalo, jestli je to první opakování od doby, co to dal volně Stoupa s Bačou?? :-) Mkovou klasu bych tomu rozhodně nedával, klasická tatranská šestka tomu sedí mnohem líp :-)
1
OS
14.02.2025
Team OS. Celkem by mě zajímalo, jestli je to první opakování od doby, co to dal volně Stoupa s Bačou?? :-) Mkovou klasu bych tomu rozhodně nedával, klasická tatranská šestka tomu sedí mnohem líp :-)