ValmarSd z bot(BM jsem neměl) PN dobrý stup těsně nad zemí. LN skrčit na něco pod sebe. Cuk, výměna nohou a Nátah do výlezu. Dole jsem so to dost odhrabal a musel se fakt snazit, abych nestal i na zemi. Taková blbina. klasa tezko říct, ale 6A+ určitě.
6A+
solo
02.05.2025
Sd z bot(BM jsem neměl) PN dobrý stup těsně nad zemí. LN skrčit na něco pod sebe. Cuk, výměna nohou a Nátah do výlezu. Dole jsem so to dost odhrabal a musel se fakt snazit, abych nestal i na zemi. Taková blbina. klasa tezko říct, ale 6A+ určitě.