ondraspekna, na sajt mi prisla tezka, na druhej ok, ale koukam, ze se celkem sajtuje, tak asi jenom neumim lezt ;), hezka rozlucka s Tarnem, asi se tam budu muset zase vratit ...
7a
PP
09.05.2015
pekna, na sajt mi prisla tezka, na druhej ok, ale koukam, ze se celkem sajtuje, tak asi jenom neumim lezt ;), hezka rozlucka s Tarnem, asi se tam budu muset zase vratit ...