na padání klas. 7B Možná to autor lezl bez římsy nalevo na nohu více přímo. Pak by asi klasa mohla být víc. Všichni Ale lezli mírně doleva nakulením na LN a takto 7A asi max.
ValmarMoc pěkný směr v osu jsem šel bez levé dobré nohy. pak podle ostatních násed na levou vysokou patu a nášach do zrní PR dlaň pod sebe a zdvih.. Moc pěkný směr uprostřed šutru
6C+
solo
24.04.2026
Moc pěkný směr v osu jsem šel bez levé dobré nohy. pak podle ostatních násed na levou vysokou patu a nášach do zrní PR dlaň pod sebe a zdvih.. Moc pěkný směr uprostřed šutru