Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Contact
🏠 Home Forum Classifieds Photos Routes Rankings Guide Maps Diaries 👤 Login 📝 Register 🇨🇿 Česky 🇬🇧 English ✓ Komentáře
od loňska se tam výrazně zvětšil stup, tak to možná bude i lehčí, ale patří to k těm nejhezčím a jasným boulderům PetrohraděZapsal: 20.11.2006 10:26:55
7C je to pro toho krátkého, nebo pro toho dlouhého?Zapsal: jardal, 20.11.2006 19:10:48
Pro toho dlouhého...:-)Zapsal: Rocco, 20.11.2006 21:04:03
Jo a taky bych řekl, že je to morfo jako prase. Ledaže by ten vylomený stup pomohl menším těžký spodek nějak překonat...Zapsal: Rocco, 20.11.2006 21:06:28
Čus.Jsem spíše menší postavy a cítím to také spíše jako 7C.Zapsal: Vilda, 01.11.2008 22:03:41
I agree to the processing of personal data .
Přelezy
mat 7B+ solo 19.11.2006
Rocco Pravděpodobně druhý přelez prjektu, hned po Spilkinovi. Klasifikace navrhovaná za 7C-8A. Pro delšího, za kterého se považuju je to asi těch 7C.Dolez cestou a vlhkým lišejníkem mě trochu vycukal:-) ▾ 7C solo 19.11.2006
Pravděpodobně druhý přelez prjektu, hned po Spilkinovi. Klasifikace navrhovaná za 7C-8A. Pro delšího, za kterého se považuju je to asi těch 7C.Dolez cestou a vlhkým lišejníkem mě trochu vycukal:-)
Filous 7C solo 26.11.2006
Džangli s klasou vůbec nevim...zatim to nechám takhle ▾ 7C solo 24.12.2006
s klasou vůbec nevim...zatim to nechám takhle
Čermy 7C solo 26.04.2007
007 7C solo 01.11.2008
Majzlík 7C solo 14.11.2009
majkl 7C solo 14.11.2009
sandokan 7C solo 27.02.2010
le big zloba mac 7C solo 29.12.2012
noo noo 7C solo 30.03.2013
jeremy_jenda 7C solo 21.12.2013
Bafik 7B+ solo 28.10.2017
blabos 7C solo 08.12.2018
novakja top bouldr, škoda že už se vybil fotak, ▾ 7C solo 16.01.2019
top bouldr, škoda že už se vybil fotak,
Lukaj 7B+ solo 14.11.2020
Kropáček ta lišta je ale daleko :) pěkný.. ▾ 7C solo 07.12.2020
ta lišta je ale daleko :) pěkný..
Pajout 7C solo 27.12.2020
j4chym 7C solo 27.11.2024
hans1996 Bezva ▾ 7C solo 27.11.2024
Bezva
arklee 7C solo 22.01.2025
Jonda Mega lajna, jen trochu debilní nátah do startovního chytu, když je člověk menší. ▾ 7C solo 03.04.2026
Mega lajna, jen trochu debilní nátah do startovního chytu, když je člověk menší.
martyyy 7C solo 03.04.2026
Přidání cesty do deníčku
Reklama:
Photo of the day:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Routes:
New in discussion:
Latest comments:
Hot:
New in advertising:
Instructions:
...