Objektivně nebezpečná hákovačka s podlahovým pádovým poteciálem, při sérii obhozů nýtů s utrhanými plaketami nezbývá než se modlit. Druhá délka už relativně v pohodě.
Zapsal: švihy, 05.11.2009 23:37:04
oprava: utrhaná jsou tam očka, ty plakety se právě obhazují:-)
Zapsal: švihy, 06.11.2009 09:59:00
Tys to jako lezl? :-)))
Zapsal: W.....m, 06.11.2009 10:13:14
No my to lezli asi 2 týdny zpátky. Sice já na druhém, ale bál jsem se na ty rezavá kurevstva jen podívat :D. Zase tak objektivně nebezpečné to ale asi nebude, i když lámavé je to fest. ABA sardinkovým konzervám :)))
no jasné:-), lezli jsme to ve čtvrtek, ale už bych nechtěl znovu. tož tatuši, tak jak někdo urve jeden, půjde to už asi celé, a to potom bude až na zem. nebo spíš ty nýtky zkrátka nejdou odhadnout. ale osobně jsem jim teda nevěřil.
Zapsal: švihy, 06.11.2009 23:24:34
to tatuš: ale jak to že nejste zapsaní ve vrcholovce?!
Zapsal: švihy, 06.11.2009 23:26:01
No sice jsme vzadu v té díře viděli že je tam něco jako knížka, ale jelikož jsme tam neštandovali a tudíž se tam moc nezdržovali, byla nám kosa a chtělo se nám hrozně chcát, tak jsme chtěli být jen co nejdříve nahoře :))
ve druhé délce v přímé (originál.) variantě sem urval zbytky vrtaného kroužku a nejsem si jistý, jestli to bez nového očka pude lézt...jinak se dá dolézat od hodin vlevo jakousi variantou (cca 4 A1)
Zapsal: asu, 03.12.2009 09:41:07
Když jsem kdysi lezl jen první délku, bylo by to aspoň za půl bodu do té vaši soutěže?
Zapsal: Willhem, 03.12.2009 10:02:43
tato cesta zatím v hnusu není, pokud vím...ale do soutěže se klidně přihlas!
Zapsal: asu, 03.12.2009 13:04:04
Ale bude... :-))
Zapsal: berny, 03.12.2009 13:42:45
do 50 mas ale este daleko... :p
Zapsal: tah-sha-tunga, 03.12.2009 14:03:47
jo a v prvni delce kdosi v nedeli utrhl preposledni plaketu takze je tam jen drik...da se ovazat repkou
tak friendy si beru do každé hákovačky... ale tady je tolik nevyužiješ, ale určitě je vem! hlavně ale vem čoky a repky a ovazování dříků. bohužel je tam teď nový nýt, tak už to není tak napínavé. nástup je v levé časti kundičky zvenku.
Zapsal: švihy, 03.05.2010 20:24:34
ted už si vem tak akorát presky, je to přejištěné a nemá cenu to hákovat....
Zapsal: asu, 03.05.2010 20:33:41
Jako celý přejištěný? Volnej přelez bude?
Zapsal: tulak, 03.05.2010 20:37:14
ajo, tak to jsem nevěděl. za kolik to je volně? je nutné přejišťovat takto hnusné směry? nebo je tam dobrá skála?
Zapsal: švihy, 03.05.2010 20:37:44
sis na ni ani nešáhl?:)
Sory ten předešlej je refrešomyl
Zapsal: tul, 03.05.2010 20:56:07
Svihy, pry ,,bohužel je tam teď nový nýt, tak už to není tak napínavé,, ty, co hakujes aji prejistene cesty. nonono :))))
Zapsal: krasomaniak, 03.05.2010 23:42:26
ten nyt je nekde uprostred v klicovem miste?
Zapsal: filip, 04.05.2010 00:12:37
já přejištěné cesty nehákuji, tomuto výkřiku nerozumím. snad jedině holubí dům byl v době mého přelezu v první polovině přejištěný. ale tam se chleba stejně nelámal.
Zapsal: švihy, 04.05.2010 09:01:17
Ty nové nýty jsem dával já, cesta ještě volně přelezena není, klasifikace bude určitě nad 10-. Doufám, že hákovače to příliš nedurdí, ale jedná se o velmi pěknou linku a -to mi nikdo nemůže popírat -byla by škoda toho již v poměrně vyčerpaném krasovém potenciálu nevyužít.
Jak jsem se dívali s borci na ty přidané nýty, tak Salve Wallye odbočuje v půlce doleva do takových sokolíků a ten tvůj projekt vede přímo nahoru, ne? Možná se pletu.
Zapsal: čaj, 04.05.2010 11:53:58
Ano, je to jak píšeš čaji. Můj osobní názor na Salve Wallye je, že by se měly nýty spíše odstranit (jsou opravdu v hrozným stavu) už jsem to chtěl i udělat.Ale když vidím, že nadšenci do těchto adventur stále existují, ještě je ponecháme (dokud se tam někdo nezabije).
Kalo, přečti si co můžeš a co ne a pak teprve piš. Jinak v Krase je volné lezení upřednostňováno před hákováním-stanovisko OVK k tomuto lze nalézt na SO.
Zapsal: Vlk, 04.05.2010 13:15:00
vlku, na mail pls, nebudu tu psat na lezce, kdyz to ma byt specielne pro Tebe, ty muj starej darebo. Tak sup, cekam :)