BeedeeBitva kterou jsem chvilema prohraval, ale nakonec dobojoval. Ohromnej zazitek. Pro me osobne tezsi nez Avatar a Solos. Radost a jsem na hadry jeste ted.
7b+
OS
18.11.2017
Bitva kterou jsem chvilema prohraval, ale nakonec dobojoval. Ohromnej zazitek. Pro me osobne tezsi nez Avatar a Solos. Radost a jsem na hadry jeste ted.