ThingolZapisuju VI, protože ten odlez od kruhu jsem vzal moc vlevo k tý VI. Potom na druhym jsem to lez co nejvíc přímo a přijde mi to dost vynucený, ale pro pocit takhle...
Pak jsme se šli radši schovat do lesa na Sněžník.
VI
OS
19.08.2012
Zapisuju VI, protože ten odlez od kruhu jsem vzal moc vlevo k tý VI. Potom na druhym jsem to lez co nejvíc přímo a přijde mi to dost vynucený, ale pro pocit takhle...
Pak jsme se šli radši schovat do lesa na Sněžník.