InžaLezl jsem asi před 10 lety, ale nic z toho si nepamatuju, jen že mi ruplo tehdy v prstu a pak jsem měl od lezení pauzu, takže reálně to byl OS, ale formálně RP
7+
RP
05.04.2020
Lezl jsem asi před 10 lety, ale nic z toho si nepamatuju, jen že mi ruplo tehdy v prstu a pak jsem měl od lezení pauzu, takže reálně to byl OS, ale formálně RP