Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Contact
🏠 Home Forum Classifieds Photos Routes Rankings Guide Maps Diaries 👤 Login 📝 Register 🇨🇿 Česky 🇬🇧 English ✓ Název cesty: Vlčí Mlha Klasifikace: 7- Typ cesty: skalní Sektor: Horní Skály Oblast: Potštátské Skály Poloha: Jeseníky Sklon: kolmá Délka: 25 m Jištění: 5 bh Autor: J. Babača, S. Bartošek 2005 Poznámka: na skále je označena jako cesta č. 11
Zapsal: Jura Grečnár (Jura), 12.05.2007 20:07:32
* * * * * * Hodnocení / Počet: 6 / 1 Všechny cesty Nová cesta
Komentáře
Potkali jsme domorodce, co tam lozil jak kamzík a tvrdil, že nedávno se vylomilo madlo v horní části a že je to teď o stupeň těžší (v průvodci 7-).Zapsal: Čubič , 30.10.2023 09:01:52 Fakt tam něco upadlo, tohle už 7- není.Zapsal: Roman , 02.03.2024 08:58:00
I agree to the processing of personal data .
Přelezy
IJ 7- OS 13.05.2007
Adam.b 7- OS 10.05.2008
841205 2 odsedy ▾ 7- RC 28.06.2008
2 odsedy
1603 Pěkně těžká cesta, člověk musí hledat chyty. Jde to pouze koutem až do rohu pod převis a pak pod ním doprava. Přímo stěnkou se to asi nedá...Hodně jsem v tom seděl. Výlez je po hlíně a kořenech :( ▾ 7- RC 28.06.2008
Pěkně těžká cesta, člověk musí hledat chyty. Jde to pouze koutem až do rohu pod převis a pak pod ním doprava. Přímo stěnkou se to asi nedá...Hodně jsem v tom seděl. Výlez je po hlíně a kořenech :(
Mek POHODA ▾ 7- OS 27.07.2008
POHODA
buracek 7- OS 14.08.2008
Švara 7- OS 03.04.2009
ukko 7- OS 01.05.2009
Ramir 7- OS 14.07.2009
George81CZ 7- OS 14.07.2009
tommz9 7- OS 16.09.2009
Banatnice Dolezla jsem cestou Iva, jelikož mi přišlo, že pod převisem klíčové madlo je velký lokr, helmu jsem neměla ani já ani spolulezec. ▾ 7- OS 17.04.2010
Dolezla jsem cestou Iva, jelikož mi přišlo, že pod převisem klíčové madlo je velký lokr, helmu jsem neměla ani já ani spolulezec.
tatka nedolezeno. od posledniho borhaku nemam tuchu, kudy by to mohlo vest. ▾ 7- - 01.08.2010
nedolezeno. od posledniho borhaku nemam tuchu, kudy by to mohlo vest.
durbagh 7- - 01.08.2010
jan2 7- OS 07.08.2010
aladin 7- RP 24.09.2010
mat3s 7- RP 17.04.2011
hrobař 7- OS 17.04.2011
zaoralf 7- OS 29.04.2011
GapiCZa 7- OS 30.07.2012
drobo 7- RP 17.07.2013
Mrnda 7 OS 06.09.2015
žepap lerak 7- RC 18.06.2017
django 7- OS 24.06.2017
romisak 7 RP 19.05.2018
observer 7- PP 06.10.2018
Vivaista 7- RP 15.03.2020
zoro 7- flash 09.04.2020
Teera 7- - 09.04.2020
Jezkec 7- PP 01.05.2021
berťa 7- RP 21.06.2021
Adri 7- PP 27.06.2021
čubič Potkali jsme domorodce, co tam lozil jak kamzík a tvrdil, že nedávno se vylomilo madlo v horní části a že je to teď o stupeň těžší (v průvodci 7-). ▾ 7+/8- RK 29.10.2023
Potkali jsme domorodce, co tam lozil jak kamzík a tvrdil, že nedávno se vylomilo madlo v horní části a že je to teď o stupeň těžší (v průvodci 7-).
marhroch 7+/8- PP 04.04.2024
Oslik13 7+ RP 30.06.2024
Přidání cesty do deníčku
Reklama:
Photo of the day:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Routes:
New in discussion:
Latest comments:
Hot:
New in advertising:
Instructions:
...