sulgyPěkná cesta, zpočátku horší a drobnější chyty, hodně na sílu...od poloviny cesty už větší madla a skalní mísy a dolez vcelku v pohodě...pěkná a spíše techničtější cesta!
6
PP
15.07.2007
Pěkná cesta, zpočátku horší a drobnější chyty, hodně na sílu...od poloviny cesty už větší madla a skalní mísy a dolez vcelku v pohodě...pěkná a spíše techničtější cesta!