svihalekprvní cesta v dolomitech- na moje 18. narozeniny!
6+
OS
27.07.2007
první cesta v dolomitech- na moje 18. narozeniny!
106655pekny hnus, v lamave skale, 2 nyty v horni pasazi zavrtane v lokrech [i kdyz je fakt ze tam nic jineho nebylo] ale jak se pise v pruvodci na dolomity excellent rock
6+
OS
27.07.2007
pekny hnus, v lamave skale, 2 nyty v horni pasazi zavrtane v lokrech [i kdyz je fakt ze tam nic jineho nebylo] ale jak se pise v pruvodci na dolomity excellent rock