Pěkná cesta pro důkladné zapocení. Překvapily mě klouzající nohy. Nad chyty je nutné hodně přemýšlet a to je fajn (i pro druholezce). Pod prvním kruhem je nutné dobře vyvažovat - postrádal jsem chyty na pravou ruku:-))
Stylové lezení po malých stupech. Hrana není ale úplně tupá, tak lezečky krásně lepí. CCa 2 metry nad 2.K už cesta výrazně povolí. Stará skoba se v nástupovém bouldříku dost hodí.
Ted teprve ctu, ze mezi kruhy po prave hrane. Ja to lezl nejdriv doleva a az u druhyho zase doprava. Prava hrana vypada tezsi, ale i tak za me ostrejsi nez treba Ohniskovy pilir.
Na webu horosvazu se píše: Právě zde začala v roce 1987 nová éra bořeňského stěnového, resp. pilířového lezení (c. Follow me). Viz také 6. díl Háčkova Kolem skal z roku 2020.
calimanNo pekny, na prvnim to bude chtit opatrne. Sel jsem trochu zprava, na prvnim kruhem jsem se dostal mozna prilis doleva. Od druhyho kruhu uz to jde.
6+
RC
16.09.2018
No pekny, na prvnim to bude chtit opatrne. Sel jsem trochu zprava, na prvnim kruhem jsem se dostal mozna prilis doleva. Od druhyho kruhu uz to jde.
calimanNejdriv na prvnim AF jen k druhymu. Pak na lane, chce to zprava. Prava noha za hranou, dlouho zdimat ten peknej chyt pravou, leva ruka slusne bere v prave sparce. Nohy ustat na jebkach, prava ruka vys (hrana) a pak uz lepsi. Cvaknout druhej a nenechat se zlakat do leva. Na TR dnes ciste ...
6+
RC
09.05.2021
Nejdriv na prvnim AF jen k druhymu. Pak na lane, chce to zprava. Prava noha za hranou, dlouho zdimat ten peknej chyt pravou, leva ruka slusne bere v prave sparce. Nohy ustat na jebkach, prava ruka vys (hrana) a pak uz lepsi. Cvaknout druhej a nenechat se zlakat do leva. Na TR dnes ciste ...
calimanTrosku jsem preslapoval, nahoru pak nejdriv prava a slo to. Jeste i kus nad druhym lezeni, jak pise Malina.
6+
RP
28.05.2021
Trosku jsem preslapoval, nahoru pak nejdriv prava a slo to. Jeste i kus nad druhym lezeni, jak pise Malina.