laurotPři příchodu do cliffbase jsem si říkal, že v téhle hladké štěně povedou jen 7c a výš. Potěšilo, že to není pravda. Krásné technické lezení při hraně, které prověří jak člověk umí tapkat. Naštěstí i tech chytu je tam dost. Moc jsem si užil a měl jsem z toho dobrý pocit. Nakonec by snad mohlo padnout i nějaký 7a?
6c
OS
15.04.2017
Při příchodu do cliffbase jsem si říkal, že v téhle hladké štěně povedou jen 7c a výš. Potěšilo, že to není pravda. Krásné technické lezení při hraně, které prověří jak člověk umí tapkat. Naštěstí i tech chytu je tam dost. Moc jsem si užil a měl jsem z toho dobrý pocit. Nakonec by snad mohlo padnout i nějaký 7a?