DamajdaMoc pěkná cesta po pískovcových chytech. Dole tak za 6+/7- a nahoře klíčový boulder u poslední expresky za malé chyty na bočák, výšvih do obliny a pak jen udržet nervy. V tom vedru to celkem jelo...
7a
OS
03.01.2014
Moc pěkná cesta po pískovcových chytech. Dole tak za 6+/7- a nahoře klíčový boulder u poslední expresky za malé chyty na bočák, výšvih do obliny a pak jen udržet nervy. V tom vedru to celkem jelo...