beruskaKjuNepříjemně se mi cvakal 2 kruh, chce se to tam srovnat a jde to. V Adru by to VIIc nebylo a možná tak 1 kruh :-), ale radost z přelezu to nepokazí.
VIIc
RP
10.06.2008
Nepříjemně se mi cvakal 2 kruh, chce se to tam srovnat a jde to. V Adru by to VIIc nebylo a možná tak 1 kruh :-), ale radost z přelezu to nepokazí.