KomíňákNa VIIc mi to příjde hodně tvrdé. Šáh bez té těžkoviditelné dirky rovnou nahoru hodně těžký. Viděl jsem ji až když jsem si sednul a rozhlédl se. Jsem pro VIIIa
VIIIa
AF
25.03.2012
Na VIIc mi to příjde hodně tvrdé. Šáh bez té těžkoviditelné dirky rovnou nahoru hodně těžký. Viděl jsem ji až když jsem si sednul a rozhlédl se. Jsem pro VIIIa