11hodin ve stene. Cele na prvnim (asi s 5ti odsedy do zbrane) krom poslednich cca 20 lezeckych m (vrch uz vypadal oproti treba prvni délce velmi lehce), kde nas zablokovali nejaci rakusaci a protoze padla pomalu tma valili jsme dolu. Kvalita ledu misty nic moc. V diskuzi na
www.bergsteigen.at je letos odhadovana obtiznost 5+/6-. Co dodat proste Mordooooooooooooooooor!!!!