ThingolSuper, při vyhejbání se lehkym místum dobrý lezení, plotna nahoře celkem těžká , čistě v ní jentaktak. Kdyby se to lezlo po všem, tak těch 5- sedí akorát...
5-
OS
23.06.2011
Super, při vyhejbání se lehkym místum dobrý lezení, plotna nahoře celkem těžká , čistě v ní jentaktak. Kdyby se to lezlo po všem, tak těch 5- sedí akorát...
pavelllMorálovější hodně položená plotna, pekelně mi mrzly prsty.
5-
OS
12.12.2011
Morálovější hodně položená plotna, pekelně mi mrzly prsty.