SpasikKe kruhu moc hezk smyčky jdou u něj bouldřík ale za hranou jsou chytíky, erárka je stará rakovina která by se měla užíznout a trochu nepříjemně nv.
VIIb
OS
03.06.2018
Ke kruhu moc hezk smyčky jdou u něj bouldřík ale za hranou jsou chytíky, erárka je stará rakovina která by se měla užíznout a trochu nepříjemně nv.