MrndaSuper, vyrovnané, spíše kolmé lezení. Žádná expozice:(
6b
OS
02.07.2009
Super, vyrovnané, spíše kolmé lezení. Žádná expozice:(
Olga(Kolouch)krásná cesta, ale neměla jsme na ni dost sil. Vyrovnaný délky, kolmý nebo převisy, odseděla jsem to a nebo se chytla presa, nakonec chudák Mrnda musel nést i batoh. Dorazil mě sestup po ferátě, kdy jsme se totálně bez sil spouštěla po lanech dolů.
6b
RC
02.07.2009
krásná cesta, ale neměla jsme na ni dost sil. Vyrovnaný délky, kolmý nebo převisy, odseděla jsem to a nebo se chytla presa, nakonec chudák Mrnda musel nést i batoh. Dorazil mě sestup po ferátě, kdy jsme se totálně bez sil spouštěla po lanech dolů.