tatkaCvakal Michal. Pěkná hrana, na druhém. První cvaknout nic moc, pak už bez jištění. Nahoře šla dát jakástakás smyčka. Byl jsem rád, že jsem to necvakal.
V
RC
22.05.2021
Cvakal Michal. Pěkná hrana, na druhém. První cvaknout nic moc, pak už bez jištění. Nahoře šla dát jakástakás smyčka. Byl jsem rád, že jsem to necvakal.