KomíňákNa OS jsem na to neměl sílu ladit ve stropě žáby nebo pěsti. V klidu jsem to prošel, kde co drží a vymyslel si to. Na druhej to bylo až do výlezu v klidu. Pak mě to trochu potrápilo, protože madla ve výlezu byly totálně nadojený, ale tam jsem založil rameno a nohu proti tomu a nemohl jsem vypadnout. Charakterem netradiční cesta na písku
VIIIc
PP
29.07.2010
Na OS jsem na to neměl sílu ladit ve stropě žáby nebo pěsti. V klidu jsem to prošel, kde co drží a vymyslel si to. Na druhej to bylo až do výlezu v klidu. Pak mě to trochu potrápilo, protože madla ve výlezu byly totálně nadojený, ale tam jsem založil rameno a nohu proti tomu a nemohl jsem vypadnout. Charakterem netradiční cesta na písku
DannyHurááá!
Flash pac jsem koukal na Slavika v Ostrove carodeju. Lez jsem to pres kruh a ERARNI smyce, proto flash a ne PP Flash, pac erarky jsou erarky. U kruhu pod stropem jsem trochu pochyboval, ale jak jsem nastoupil, nebyla cesta zpatky. Prekvapilo me ze nakonec zaby i pesti drzeli hodne dobre. Hodne pomohli nohy ve spare. Cvakal jsem jen erarky, ale prvni (ac nove vymenena) moc duvery nevzbuzovala (zuzeny misto spary, takovy hodiny smerem dolu, jen asi 1cm materialu), tak jsem byl rad za tu druhou (peknej uzel ve spare). Nad sparou jsem mel pekne natecino :)
VIIIc
flash
26.05.2012
Hurááá!
Flash pac jsem koukal na Slavika v Ostrove carodeju. Lez jsem to pres kruh a ERARNI smyce, proto flash a ne PP Flash, pac erarky jsou erarky. U kruhu pod stropem jsem trochu pochyboval, ale jak jsem nastoupil, nebyla cesta zpatky. Prekvapilo me ze nakonec zaby i pesti drzeli hodne dobre. Hodne pomohli nohy ve spare. Cvakal jsem jen erarky, ale prvni (ac nove vymenena) moc duvery nevzbuzovala (zuzeny misto spary, takovy hodiny smerem dolu, jen asi 1cm materialu), tak jsem byl rad za tu druhou (peknej uzel ve spare). Nad sparou jsem mel pekne natecino :)