kaaakŘekl bych, že jsem to nelezl tak, jak bylo zamýšleno, bral jsem celkem dobrý bočák hodně vlevo. Jestli je to vylezeno na polici přes ty mini lišty, tak já fakt nevim jak. Tímhe způsobem určitě míň než IXc. Vršek, který jsem neznal, jsem lezl už dost za šera a neměl jsem chytače, tak jsem si to docela užil.
IXb
solo
15.06.2020
Řekl bych, že jsem to nelezl tak, jak bylo zamýšleno, bral jsem celkem dobrý bočák hodně vlevo. Jestli je to vylezeno na polici přes ty mini lišty, tak já fakt nevim jak. Tímhe způsobem určitě míň než IXc. Vršek, který jsem neznal, jsem lezl už dost za šera a neměl jsem chytače, tak jsem si to docela užil.