ondrasprvni 7A? je to spis soft, ale to se u prvniho da predpokladat, pro me porad tezsi nez Klenot, musel jsem to dost vyladit, na zacatku zabrat a v dolezu se neposrat
7A
solo
03.12.2016
prvni 7A? je to spis soft, ale to se u prvniho da predpokladat, pro me porad tezsi nez Klenot, musel jsem to dost vyladit, na zacatku zabrat a v dolezu se neposrat
ValmarSoft. SD Vyrazenej program jsem trochu zpatlal nohama a sel to trochu jinak. Docela Boj. Zateklej levej chyt pod vylezem delal z konce mirne drama. po zvážení a porovnání s aktuální spoustou bopulderů v 7A obtížnosti (březen) nechávam za 7A
7A
flash
26.02.2017
Soft. SD Vyrazenej program jsem trochu zpatlal nohama a sel to trochu jinak. Docela Boj. Zateklej levej chyt pod vylezem delal z konce mirne drama. po zvážení a porovnání s aktuální spoustou bopulderů v 7A obtížnosti (březen) nechávam za 7A
MihalSpodek pekny tak 6C, horejsek debilita. Presne boulder, ktery nesnasim. A to ani nebudu mluvit o tom, co jsem predvadel v te leve variante.
6C
solo
26.02.2017
Spodek pekny tak 6C, horejsek debilita. Presne boulder, ktery nesnasim. A to ani nebudu mluvit o tom, co jsem predvadel v te leve variante.