Miro2d, 2h, pri 1.pokuse s Filipom Zavackym sme dali len 1.dlzku, bo sme boli v casovom strese, tak som si to prisiel doliezt, zabudol som si maglajz, silny vietor
8/8+
RP
04.10.2009
2d, 2h, pri 1.pokuse s Filipom Zavackym sme dali len 1.dlzku, bo sme boli v casovom strese, tak som si to prisiel doliezt, zabudol som si maglajz, silny vietor