Š StráníkBomba traverzík na Křižíku, fakt skvost, byl jsem tu po hodně dlouhé době a byl to zážitek.
8A
solo
29.07.2024
Bomba traverzík na Křižíku, fakt skvost, byl jsem tu po hodně dlouhé době a byl to zážitek.
djangoasi lehci,ale mel jsem haluz s nohou, taky jsem mohl trefovat jeste dlouho
8A
solo
14.12.2024
asi lehci,ale mel jsem haluz s nohou, taky jsem mohl trefovat jeste dlouho
Kostapřed lety jsem tam párkrát byl. Loni napodzim to bylo 2x mokrý tak jsem se vrátil až letos. 1x pracovní rychlo výjezd a dnes to padlo cca na 5 nálezů. Klasa asi soft 8A
8A
solo
20.02.2025
před lety jsem tam párkrát byl. Loni napodzim to bylo 2x mokrý tak jsem se vrátil až letos. 1x pracovní rychlo výjezd a dnes to padlo cca na 5 nálezů. Klasa asi soft 8A