ValmarMoc pěkný. Nakonec jsem to šel z patestu jen přes velký bočák a skok PR nahoru na hranu. Vpodstatě JM bez pravé hrany. Pak traverz do kapsy ženy a n.v.
6B+
solo
26.04.2020
Moc pěkný. Nakonec jsem to šel z patestu jen přes velký bočák a skok PR nahoru na hranu. Vpodstatě JM bez pravé hrany. Pak traverz do kapsy ženy a n.v.