DamajdaPrvní vícedýlka, lezli jsme to 4 hodiny!! Zároveň první cesta v novém roce. Bylo krásně! Bohužel se tam jde dost dlouho. Nahoře najednou chybí plakety v nýtech, hovada!!!
5+
OS
01.01.2014
První vícedýlka, lezli jsme to 4 hodiny!! Zároveň první cesta v novém roce. Bylo krásně! Bohužel se tam jde dost dlouho. Nahoře najednou chybí plakety v nýtech, hovada!!!