pavelllSuper negativní hranka, dobré vyvážení a dlouhý nátah a je to, pěkné.
5B
solo
20.12.2015
Super negativní hranka, dobré vyvážení a dlouhý nátah a je to, pěkné.
iliasNedosáhnu do hrany (ba ani do tý velký lišty pod ní) z dolních stupů. Vyladila jsem to s malým stupem na hraně a lištou na levačku a šlo to. Na 5A trochu hádanka. Trochu tvrdší. Ale jenom proto, že je to trochu morfo.
5B
solo
27.12.2015
Nedosáhnu do hrany (ba ani do tý velký lišty pod ní) z dolních stupů. Vyladila jsem to s malým stupem na hraně a lištou na levačku a šlo to. Na 5A trochu hádanka. Trochu tvrdší. Ale jenom proto, že je to trochu morfo.