U 4.K cesty "Fischsuppe" mi to přišlo olámané. Kruh se cvaká špatně a pod ním je takový žlutý podlouhlý pás - asi zbytek nějaké římsičky. Cesta má variantu od 3.K "Fischsuppe" přímo po hraně ke kruhu a vpravo stěnou n.v.
KomíňákJistil Alešák. Trochu zabrat na nástupu. Potom opatrně ke 2.K, ale jsou tam dobrý chyty. Jen něco neulomit. Pak bomba lezení. U posledního kruhu mi to přišlo olámané.
IXa
OS
17.05.2010
Jistil Alešák. Trochu zabrat na nástupu. Potom opatrně ke 2.K, ale jsou tam dobrý chyty. Jen něco neulomit. Pak bomba lezení. U posledního kruhu mi to přišlo olámané.