Ahoj tome, leze se to těsně nad zemí nebo až tam vejš? Já to lezl přímo nad zemí a docela kotel, možná by to mohlo bejt i 7B..?
Zapsal: Noo noo, 22.10.2010 17:57:27
Ahoj Martine,lezl jsem to z madla na hraně,co je trochu výše,takže ne úplně spodem,tam se to stáčí až asi po dvou metrech,ale říkal Zozulák,že to snad spodem taky jde ,ale je to dost kotel?
Zapsal: TomášM., 24.10.2010 12:27:33
Docela jo:) aspoň to Béčko.. Musí se přijít na správnej program
Zapsal: Noo noo, 04.11.2010 07:03:26
Zajímavej začátek boulderu, pak to chce už nepokazit, jsem pro 7B
Zapsal: Štěpán Stráník, 20.11.2010 18:45:24
hezký ladění na začátku. asi spíš lehčí Bčko, ale v létě to bude jiný kafe ten začátek...
Komíňáktěsně nad zemí bez šikmého bočospoďáku na začátku. Dolezl jsem přes fakera do nohendu v koutku. Pak jsem doma zjistil, že jsem to měl ještě za ten prst zvednout do lišt, ale to už není tak hrozný, když se tam už člověk naladí, takže si to takto uznám
7B
solo
07.02.2023
těsně nad zemí bez šikmého bočospoďáku na začátku. Dolezl jsem přes fakera do nohendu v koutku. Pak jsem doma zjistil, že jsem to měl ještě za ten prst zvednout do lišt, ale to už není tak hrozný, když se tam už člověk naladí, takže si to takto uznám