ThingolZábavná! Lezl jsem to, jak to šlo nejtěžší a nebral spáry a snažil se držet čistě v plotýnkách, nahoře pod slaňákem jenom plotnou tak za 6.Supr!
5-
OS
23.06.2011
Zábavná! Lezl jsem to, jak to šlo nejtěžší a nebral spáry a snažil se držet čistě v plotýnkách, nahoře pod slaňákem jenom plotnou tak za 6.Supr!