laurotPotom co jsem proseděl vedlejší přisekávaný 7+ Dezemberweg, kde jsem si přál umřít v polovině kroků, tak tohle byl takový balzám. Krásná dlouhá lištová stěnovka, kde člověk musí víc ladit než zabírat. Trochu mi to připomínalo Labácké cesty na pravém. S programem se člověk navíc nemusel strachovat, že ho čeká nahoře nějáký mordor a mohl si to pěkně užít.
6c
flash
04.07.2015
Potom co jsem proseděl vedlejší přisekávaný 7+ Dezemberweg, kde jsem si přál umřít v polovině kroků, tak tohle byl takový balzám. Krásná dlouhá lištová stěnovka, kde člověk musí víc ladit než zabírat. Trochu mi to připomínalo Labácké cesty na pravém. S programem se člověk navíc nemusel strachovat, že ho čeká nahoře nějáký mordor a mohl si to pěkně užít.