laurotKrutej výlez, kde se člověk dostane do poklopené police s nohama pod převisem a v polici žadné madlo, ani madlíčko, ba ani lišta, snad jen neco jako mdlé lištičky. Takže jsem musel použít můj pupkový trik, při kterým jsem si na zbytek zájezu odřel cejchu. Cejcha ale naštěstí nesmekla a OS podržela. Možná opět tím, že to byla první cesta dne, ale přišlo mi o dost těžší než 6+ v průvodci
6a+
OS
04.07.2015
Krutej výlez, kde se člověk dostane do poklopené police s nohama pod převisem a v polici žadné madlo, ani madlíčko, ba ani lišta, snad jen neco jako mdlé lištičky. Takže jsem musel použít můj pupkový trik, při kterým jsem si na zbytek zájezu odřel cejchu. Cejcha ale naštěstí nesmekla a OS podržela. Možná opět tím, že to byla první cesta dne, ale přišlo mi o dost těžší než 6+ v průvodci