laurotJe docela zima, takže se bojím o prstíky a jdeme raději ještě jednu rozlezovku. Docela funím a připadám si jak paša. Ha, že by se opakoval scénář z Musserone?
6a+
flash
14.11.2015
Je docela zima, takže se bojím o prstíky a jdeme raději ještě jednu rozlezovku. Docela funím a připadám si jak paša. Ha, že by se opakoval scénář z Musserone?