Olga(Kolouch)strašně pestré lezení, přes převísek, kde si člověk připadal jak velkej lezec a pak rajbásek uplně po ničem a ve skoro kolmé skále, půlku cesty jsem ječela hrůzou:-)).
5c
OS
14.08.2010
strašně pestré lezení, přes převísek, kde si člověk připadal jak velkej lezec a pak rajbásek uplně po ničem a ve skoro kolmé skále, půlku cesty jsem ječela hrůzou:-)).