ValmarDal jsem si to na video z druhé strany ještě jednou. Lukáš na videu vůbec nepatuje k pravé ruce. Je to pak o dost lehčí.. Cituji Lukáše 2012: i jen trochu ohleduplným čištěním to zlehklo tak nejvejš na 6A+ Šel jsem to levou rovnou z nižšího chytu, tak klasu nechám.. Třeba to aspoň ještě někdo poleze. Zkoušel jsem prodloužit zprava, ale ty kameny tady děsně solej..
6C
flash
16.05.2020
Dal jsem si to na video z druhé strany ještě jednou. Lukáš na videu vůbec nepatuje k pravé ruce. Je to pak o dost lehčí.. Cituji Lukáše 2012: i jen trochu ohleduplným čištěním to zlehklo tak nejvejš na 6A+ Šel jsem to levou rovnou z nižšího chytu, tak klasu nechám.. Třeba to aspoň ještě někdo poleze. Zkoušel jsem prodloužit zprava, ale ty kameny tady děsně solej..