pavelllJeden zdvih přes převis, ve kterém stačí dát nohu vysoko a ani není třeba zabírat, pak po madlech kolmou hranou. Pro mě mnohem lehčí než Návrat Zimního Psa, 6 je podle mě blbost. Nejhezčí v minisektoru.
5
OS
12.05.2020
Jeden zdvih přes převis, ve kterém stačí dát nohu vysoko a ani není třeba zabírat, pak po madlech kolmou hranou. Pro mě mnohem lehčí než Návrat Zimního Psa, 6 je podle mě blbost. Nejhezčí v minisektoru.