kvetakOd druhého kruhu jsem nic nezaložil a nahoře, kde končí kyzy a začíná tvrdej písek, mi vlezl pod nohy chlapík, co si spojil 3 linie a obsadil jediné jištění. Přátelsky mi nabídl cvaknutí, ale nechtěl jsem cvakat co jsem si nezaložil, tak jsem s hrozící podlahou nastoupal do nejistého kroku, až pak vlevo uviděl tutový hodiny, které někdo dole zmíňoval. Hezká cesta, možná spíš lehčí VIIIa (v Labáku by to za těch VIIIb bylo), dole jemný lezení, pod prvním kruhem to není úplně zadarmo a nahoře odlez.
VIIc
OS
05.07.2019
Od druhého kruhu jsem nic nezaložil a nahoře, kde končí kyzy a začíná tvrdej písek, mi vlezl pod nohy chlapík, co si spojil 3 linie a obsadil jediné jištění. Přátelsky mi nabídl cvaknutí, ale nechtěl jsem cvakat co jsem si nezaložil, tak jsem s hrozící podlahou nastoupal do nejistého kroku, až pak vlevo uviděl tutový hodiny, které někdo dole zmíňoval. Hezká cesta, možná spíš lehčí VIIIa (v Labáku by to za těch VIIIb bylo), dole jemný lezení, pod prvním kruhem to není úplně zadarmo a nahoře odlez.
ChoorbieNádherné kroky a zdvihy. Dole poměrně svižné