JaraKBoulder jsem v pokusu o OS špatně pochopil ve výlezu. Na podruhé už v pohodě a mazat k řetězu protože to bylo už na slunku a pekelně to teklo a palilo.
7a+
PP
15.09.2015
Boulder jsem v pokusu o OS špatně pochopil ve výlezu. Na podruhé už v pohodě a mazat k řetězu protože to bylo už na slunku a pekelně to teklo a palilo.