MihalV bouldru jsem se zasekl, pekelne mi nateklo, po zoufalym ošahání všeho jsem se odhodlal a skocil. Doskocil, ale s takovejma bandaskama, ze jsem musel bojovat o kazdej metr, a že tam těch metrů ještě zbývalo...vydřenej přelez=radost.
7b
OS
03.07.2011
V bouldru jsem se zasekl, pekelne mi nateklo, po zoufalym ošahání všeho jsem se odhodlal a skocil. Doskocil, ale s takovejma bandaskama, ze jsem musel bojovat o kazdej metr, a že tam těch metrů ještě zbývalo...vydřenej přelez=radost.