eliskaNevím, jestli jsem už odvykla malým ostrým chytíkům..už dostat se k prvnímu jištění nebylo zadarmo.. nohy postavené skoro na ničem, nepřehledné-hledání chytů a technické.. ale i Jíťa říkala, že je to snad horší než některé osmičky v krasu..:-D uff:-)
6b+
AF
04.07.2011
Nevím, jestli jsem už odvykla malým ostrým chytíkům..už dostat se k prvnímu jištění nebylo zadarmo.. nohy postavené skoro na ničem, nepřehledné-hledání chytů a technické.. ale i Jíťa říkala, že je to snad horší než některé osmičky v krasu..:-D uff:-)