je vylomená lišta před středním "madlem" ....takže ten nášah do madlíčka ztěžknul trošku předtím se šlo křížem ....ted je to poskakování po lištách :-)
UrukusNo letos sem to konečně krok, asi mě to nesedlo pro mě těžký, přelezl jsem to hodinu po amputaci kusu prstu (asi nejhorší rána v proste co sem kdy měl)
7A+
solo
11.11.2022
No letos sem to konečně krok, asi mě to nesedlo pro mě těžký, přelezl jsem to hodinu po amputaci kusu prstu (asi nejhorší rána v proste co sem kdy měl)