KrvákPrvním pokusem jsem to zabalil pod poslední preskou. Špatně jsem tam stál. I po odsedu jsem se horko těžko dostal ke slaňákum. Podruhé jsem lezl technicky špatně a nahoře jsem vyhučel. Napotřetí jsem se dost zlepšil a hladce to přelezl.
6c
PP
05.11.2023
Prvním pokusem jsem to zabalil pod poslední preskou. Špatně jsem tam stál. I po odsedu jsem se horko těžko dostal ke slaňákum. Podruhé jsem lezl technicky špatně a nahoře jsem vyhučel. Napotřetí jsem se dost zlepšil a hladce to přelezl.